x 

Prázdny košík

ARB CANOPY HARDTOP Kryty korby pre PickUp

             ARB Hardtop - nadstavby pre Pick-up

Či už pre prácu, hru alebo niečo medzi tým, ARB Nadstavby ponúkajú flexibilný úložný priestor, zabezpečený proti vplyvom počasia a zvýšenú bezpečnosť všetkého nákladu. Náš široký sortiment zaistí, že nájdete výrobok, ktorý nielenže vyhovuje individuálnym požiadavkám, ale tiež zvyšuje estetický vzhľad akéhokoľvek pick-upu. Odolná konštrukcia a osvedčená spoľahlivosť. ARB nadstavby sú vyrobené z UV stabilného recyklovateľného ABS termoplastu, čo zabezpečuje dlhodobú životnosť tohoto výrobku.

Montáž a distribúcia

V našej ponuke sú všetky klasické nadstavby, tak aby spĺňali požiadavky európskeho trhu so zaistením spoľahlivých služieb a predajnej podpory, odbornej montáže a taktiež popredajnej starostlivosti.

Kvalita

ARB Nadstavby sú vyrobené a zmontované podľa extrémne vysokých štandardov pre zabezpečenie optimálnej inštalácie, sily a spoľahlivosti.

Záruka

ARB nadstavby sú podporované komplexnou 3 ročnou zárukou a náhradné diely sú ľahko dostupné v prípade náhodného poškodenia.

ARB ASCENT Canopy

Ascent Canopy predstavuje novú úroveň dizajnu a inovácie pre rad ARB canopy. Ascent je naša prvotriedna nadstavba na pickup, ktorá ponúka najvyššiu úroveň použiteľnosti v ultraprémiovom dizajne. S množstvom funkcií vrátane plne integrovaného centrálneho zamykania a s okennými tlačidlami. Medzi ďalšie funkcie patrí štandardný strešný vetrák, bezrámové okná so zámkom vyrobené z 5 mm tlmeného a temperovaného bezpečnostného skla, elektronické odblokovanie okien a dverí, zadný spojler, ktorý je vybavený vysokopostavenou LED diódou, vnútorným LED svetlom a ovládacím gombíkom, aby ste mohli ručne otvoriť nadstavbu aj z vnútra. Výsledkom je hladká povrchová úprava, ktorá dopĺňa dizajn vozidla, ktorým je Ascent vybavený.

ARB Ascent 1024x448 ARB Ascent 1024x448 ARB Ascent 1024x448

ARB Ascent 1024x448 ARB Ascent 1024x448

Vývoj a testovanie

  • Tím canopy testoval nadstavbu v špeciálne postavenej termálnej komore s teplotou až do 90°C.
  • Na osvedčenie dizajnu proti vniknutiu vody používali inžinieri niekoľko vysokotlakových umývacích zariadení.
  • Najprísnejšie testovanie sa uskutočnilo na skúšobnej dráhe v Anglesei v štáte Victoria.
  • Test obsahoval: testovanie rýchlosti, skúšky v teréne.
  • Po mnohých mesiacoch testovania nadstavba prešla na výbornú.

 1. Bezrámové okná
  Vonkajšie okná bez rámov so zavretými západkami zaisťujú, že nadstavba sa uzatvára bez poškodenia vonkajšej zámky.
 2. Štýlový interiér
  So štýlovým a funkčným vnútorným dizajnom má nadstavba Ascent hladké čisté čiary, maximálny priestor a utajenie všetkých spojovacích prostriedkov a tkanív.
 3. Elektronický systém
  Významnou vlastnosťou Ascentu je absencia rukovätí. Nadstavba má elektronické odblokovanie zadných dverí a bočných výklopných okien.
 4. Tónované bezpečnostné sklo
  Na zadné dvere a bočné okná sa používa 5 mm tónované bezpečnostné sklo.
 5. Dizajn nad koľajnicou
  Vďaka unikátnemu dizajnu cez nosník, forma Ascent sa prispôsobí vozidlu bez viditeľného tesnenia.
 6. Odvzdušňovanie kabíny
  Vysoko tečúci, dopredu orientovaný prívod je štandardom v rade Ascent, čím zabraňuje prenikaniu prachu cez oblasť dverí a batožinového priestoru.
 7. Zadný spojler
  Zadný spojler vylepšuje estetický vzhľad a obsahuje brzdové svetlo LED, ktoré poskytuje brilantné svetlo.
 8. Vnútorné LED osvetlenie
  Výstupné stĺpy sú vybavené vysoko výkonným LED svetlom, čo uľahčuje vyhľadanie pracovných nástrojov a iných zariadení v tmavých podmienkach.
 9. Kombík proti zachyteniu
  Žltý gombík proti zachyteniu umožňuje zadné dvere Ascenta zamknúť alebo odomknúť z vnútra samotnej nadstavby.
 10. Vstup bez kľúča
  Ascent nadstavba sa môže pochváliť diaľkovým centrálnym zamykaním pre zadné aj bočné výklopné okná. Diaľkové centrálne zamykanie sa automaticky zamkne, ak je vozidlo ponechané odomknuté a dvere vozidla neboli otvorené.
 11. Canopy Vent
  Štandardným riešením pre Ascent nadstavbu je inovatívny tenký vetrací ventil, ktorý je ideálnym riešením na zníženie prieniku prachu a zlepšenie prúdenia vzduchu.
Pre vozidlá:
- Ford PX Ranger 2011 on Dual Cab
- Toyota HiLux 2015 on Dual Cab
- Volkswagen Amarok 2011 ON Dual Cab

ARB Ascent ARB Ascent ARB Ascent 

ARB Ascent ARB Ascent

ARB Classic Canopy

  • ARB Classic nadstavby obstáli v skúške časom, ponúkajúc bezkonkurenčnú kvalitu, praktickosť a cenovú dostupnosť.
  • K dispozícii sú štandardné alebo vysoké konfigurácie striech s možnosťou hladkého, alebo texturovaného exteriéru. ARB Classic Canopy je perfektné riešenie na zvýšenie ochrany úložného priestoru vozidla.
  • Ponuka zahŕňa viac ako 10 automobilových značiek a viac ako 40 modelov vozidiel s viac ako 500 kombinácií nadstavieb, ktoré sú v ponuke, pretože každá nadstavba je postavená na objednávku.
  • Sú k dispozícii s bohatým príslušenstvom, vrátane strešných nosičov či lyžín montovateľných na strechu, ochrany okien a možnosťou prieduchu. Classic Canopy je možné prispôsobiť tak, aby vyhovovali akémukoľvek vozidlu alebo osobnej požiadavke.

        

ARB hardtopy ARB hardtopy ARB hardtopy ARB hardtopy ARB hardtopy

 

ARB výhoda

 1. Individuálna konfigurácia okien.
  Keďže každá Classic Canopy je postavená na zákazku môžeme  prispôsobiť konfiguráciu okna, aby vyhovovala individuálnym požiadavkám.
 2. Prémium konštrukcia
  Navrhnutá a vyvinutá v Austrálii, ARB nadstavby sú vyrobené z kvalitných materiálov a sú zostavené podľa najvyšších štandardov.
 3. Konštrukcia odolná poveternostným vplyvom
  Classic Canopy exteriér sa môže pochváliť prvotriednym dizajnom odolným poveternostným vplyvom s UV úpravou pre prevádzku v náročnom prostredí. Navyše náš vysoko kvalitný náter poskytuje odolný  a a dlhodobo stály povrch nadstavby
 4. Odolný montážny systém
  S dôrazom na trvanlivosť a bezpečnosť, všetky klasické nadstavby sú vybavené v plnej dĺžke montážnym systémom, ktorý zabezpečuje pevné spojenie nadstavby k vozidlu.
 5. Systém osvetlenia
  Pre zvýšenie bezpečnosti cestnej premávky je ako štandardná výbava všetkých modelov ARB nadstavieb montované vysoko výkonné LED brzdové svetlo s minimálnym odberom prúdu.
 6. Prémiový odtieň
  Bočné okná ARB Nadstavby a dvere sú vyrobené z továrensky tónovaného 4mm tvrdeného bezpečnostného skla, aby vnútorný priestor nadstavby nebol v teplých ročných obdobiach prehrievaný a zlepšila sa bezpečnosť prevážaného obsahu.
 7. Jednoduché čistenie interiéru
  Classic Canopy používa hladké, inertné materiály, ktoré sa ľahko čistia, čo zabezpečuje, že vnútrajšok zostáva čistý a bez zápachu.
 8. Bezpečné zamykanie
  Každá nadstavba je vybavená dvojitými zamykacími úchytmi na zadných dverách.
 9. Individuálny štýl strechy
  Štandardná strecha nadstavby je k dispozícii pre širokú škálu vozidiel s DC kabínou, a je navrhnutá tak, aby splynula s prirodzenou výškou kabíny vozidla.  Vysoká nadstavby, ktorá maximalizuje vnútorný úložný priestor pre väčší náklad, je k dispozícii pre väčšinu vozidiel s DC kabínou, ako aj pre  Single Cab a extra Cab vozidlá.
 10. Prémiový lak
  Prémiová automobilová kvalitná farba sa používa na každej nadstavbe. Okrem toho, ponúkame možnosť náteru podľa farebného kódu farby Vašeho vozidla.

 

  • Predné okná sú k dispozícii buď zdvíhacie alebo posuvné a sú vyrobené z číreho bezpečnostného skla.
  • Posuvné bočné okná sú vyrobené z temperovaného a tónovaného bezpečnostného skla.
  • Otvárateľné bočné okná zo skla alebo hliníka umožňujú ľahký prístup z boku vozidla. Táto možnosť je k dispozícii na jednej alebo oboch stranách vozidla. Okná sú zvonku uzamykateľné kľúčom.
  • Vetrací otvor - inovatívny štíhly, prieduch nadstavby s vysokým prietokom je ideálnym riešením pre zníženie prieniku prachu a zlepšenie prúdenia vzduchu.
  • Bezpečnostné ochranné pletivo - laserom vyrezané  z pevného oceľového plechu, lakované ​​bezpečnostné pletivo je k dispozícii pre všetky posuvné okná.
  • Strešné nosiče a strešné priečniky - ARB Rad strešných nosičov a strešných tyčí ponúka všestrannosť, pre  zvýšenie obsahu prepravovaného tovaru a pre veci ktoré sa nevmestia do vnútra nadstavby.

 

ARB hardtopy ARB hardtopy ARB hardtopy

ARB hardtopy ARB hardtopy ARB hardtopy ARB hardtopy ARB hardtopy

          

Hľadáte správny ARB Classic Canopy pre Vaše vozidlo?

Potrebujete poradiť s výberom? Tak nás neváhajte kontaktovať - poradíme Vám. Máte niekoľko možností:

 • e-mailom:
 • na telefónnom čísle: 0948 437 990
 • a obratom Vám pošleme cenovú ponuku.

              


             

Kategórie produktov

Kontaktujte nás

OFFROAD BANSKÁ BYSTRICA

Telefonický kontakt:
Mobil: +421 948 437 990

E-mail:

Čo Vám ponúkame

V našej ponuka nájdete množstvo renomovaných značiek  so širokou ponukou produktov nielen pre všetkých offroad nadšencov, ale aj pre poľovníkov alebo aj pre hobby využitie.

Prejdite do našej kompletnej ponuky

Tento web spracovává cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely - viac informácií. Prečítajte si ako pracujeme s osobnými údajmi - správa osobných údajov.
rozumiem